فیسینگ و زیبایی

فیسینگ دندان یا همان ونیر کامپوزیت روشی مناسب توسط دندانپزشک زیبایی جهت از بین بردن نواقص دندانی جهت مرتب کردن دندانه ، سفید کردن و ترمیم است . ترمیم دندان های شکسته یا دندان های دچار تغییر رنگ داده شده از مزایای فیسینگ دندان است.

در فیسینگ دندان یک لایه بسیار نازک از مواد کامپوزیتی یا سرامیکی بر روی دندان ها بخصوص دندان های جلو برای روشن و سفید کردن آن ها یا رفع نواقص از قبیل بد فرمی و … قرار میگیرد.

 

لمینت و کامپوزیت ونیر هر دو جهت طراحی لبخند و زیبایی دندان ها استفاده میشوند. ولی جنس این دو متفاوت است.در استفاده از لمینت بایستی دندانهای مجاور تراشیده شوند، این در حالی است که در ونیر کامپوزیت ( فیسینگ ) نیاز به تراش دندان مجاور نیست . البته دوام لمینت شاید چند سالی بیشتر باشد.

فیسینگ و طرح لبخند

ونیر کامپوریت به عنوان درمان سریع بدون نیاز به تراش دندان معروف است. به طور کلی میتوان این روش درمانی را برای از بین بردن نا منظمی های کوچک ، از بین بردن فواصل زیاد بین دندانی و ایجاد سفیدی و درخشندگی دندان ها استفاده کرد.

مواد کامپوزیتی همرنگ دندان بوده و با قرارگیری روی دندان، دندانپزشک فرم دلخواه را بوجود می آورد. عدم نیاز به تراش دندان ها حسن این روش درمانی استعدم نیاز به تعداد جلسات درمانی بالا هم مزیت این روش مجسوب میشود چرا که نیاز به قالب گیری نیست و دندانپزشک صرفا در همان یک جلسه درمان را کامل میکند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور میتونم کمک کنم؟